Przerwany mecz w Pucharze Króla. Piłkarze odmówili gry

Przerwany mecz w Pucharze Króla. Piłkarze odmówili gry

Przerwany mecz w Pucharze Króla. Piłkarze odmówili gry (fot.sxc.hu)
Rewanżowy mecz ćwierćfinałowy hiszpańskiego Pucharu Króla pomiędzy Racingiem Santander i Realem Sociedad nie odbył się. Występujący u siebie zawodnicy Racingu odmówili gry - podaje Sport.pl.
Racing pierwszy ćwierćfinałowy mecz z Realem Sociedad przegrał 1:3. Zawodnicy tego klubu już przed rewanżem zapowiadali, że nie wyjdą na boisko. Klub od dłuższego czasu zalega z wypłacaniem pensji, kadra razem ze sztabem szkoleniowym domaga się dymisji klubowego zarządu i prezydenta Angela Lavina. Racing z powodu problemów finansowych po dwóch degradacjach z rzędu występuje w trzeciej lidze.

Zawodnicy ostatecznie na boisku pojawili się, ale... nie przystąpili do gry. Ustawili sie w kole środkowym, a sędzia po minucie przerwał mecz. Nie wiadomo jakie konsekwencje spotkają piłkarzy.

W półfinałach Copa del Rey zmierza się ze sobą Atletico Madryt i Real Madryt oraz FC Barcelona i Real Sociedad.