Oto półfinałowe pary mundialu w Rosji. Który mecz zapowiada się ciekawiej?

Oto półfinałowe pary mundialu w Rosji. Który mecz zapowiada się ciekawiej?

Reprezentanci Francji
Reprezentanci FrancjiŹródło:Newspix.pl / Tomasz Jastrzebowski / Foto Olimpik
1/4 finału Mistrzostw Świata w Rosji dobiegła końca. Znamy już półfinałowe pary mundialu. Pierwsze mecze tej fazy turnieju odbędą się 10 i 11 lipca w Sankt Petersburgu i Moskwie.

Półfinałowe pary :

10 lipca

Francja - Belgia, godz. 20:00

11 lipca

Chorwacja - Anglia, godz. 20:00

Ostatnim półfinalistą zostali Chorwaci, którzy 7 lipca w Soczi wyeliminowali gospodarzy mundialu - Rosjan. „Ogniści” zapewnili sobie awans dopiero po rzutach karnych. Wcześniej Francja wyrzuciła za burtę Urugwaj, a Brazylia nie poradziła sobie z Belgią. Ponadto Anglicy pewnie wygrali ze Szwedami 2:0.

Półfinały NA ŻYWO we Wprost.pl

Relacje ze wszystkich spotkań fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Rosji są dostępne na Wprost.pl. Znajdziecie u nas wyjściowe jedenastki przed meczami oraz opisane minuta po minucie boiskowe wydarzenia.