Teraz czas na Wenezuelę. Kiedy kolejny mecz siatkarzy w Tokio?

Teraz czas na Wenezuelę. Kiedy kolejny mecz siatkarzy w Tokio?

Vital Heynen
Vital Heynen Źródło:Newspix.pl / Krzysztof Porębski/ PressFocus
Polscy siatkarze zrehabilitowali się za porażkę z Iranem i w kolejnym meczu igrzysk gładko ograli Włochów. Biało-Czerwonych czekają jeszcze trzy mecze fazy grupowej, gdzie zagrają kolejno z Wenezuelą, Japonią i Kanadą.

Turniej olimpijski rozpoczął się fatalnie dla polskich siatkarzy, którzy przegrali 2:3 z Iranem. Podopieczni Vitala Heynena w starciu z Włochami zareagowali w najlepszy możliwy sposób. Biało-Czerwoni ograli rywali w trzech setach, dzięki czemu kolejne mecze fazy grupowej będą grali pod mniejszą presją.

Póki co aktualnych mistrzów świata czeka dzień przerwy, po którym zmierzą się z Wenezuelą. Najbliżsi rywale Polaków do tej pory przegrali dwa spotkania w Tokio. Najpierw ulegli 0:3 Japończykom, a później w takich samych rozmiarach przegrali z Iranem.

Kiedy grają polscy siatkarze?

Poniżej przypominamy terminarz pozostałych meczów Biało-Czerwonych, a podane godziny dotyczą czasu polskiego:

• Polska – Wenezuela (28 lipca, godz. 9:25)
  • Japonia – Polska (30 lipca, godz. 7:20)
  • Polska – Kanada (1 sierpnia, godz. 2:00)

Jeśli podopieczni Heynena zajmą miejsce w czołowej czwórce swojej grupy, to awansują do fazy pucharowej.