Córka Lewandowskiego z córką Coutinho. Piłkarz wrzucił rozczulające zdjęcie

Córka Lewandowskiego z córką Coutinho. Piłkarz wrzucił rozczulające zdjęcie

Robert Lewandowski i Philippe Coutinho
Robert Lewandowski i Philippe Coutinho Źródło: Newspix.pl / PIXATHLON
Robert Lewandowski świetnie dogaduje się z Philippe Coutinho, co widać po grze obu zawodników. Współpraca Polaka i Brazylijczyka zaowocowała ostatnio okazałą wygraną Bayernu, po której kapitan naszej kadry opublikował zdjęcia w mediach społecznościowych. Jak widać, przyjaźń sportowców pozytywnie odbija się także na następnym pokoleniu.

Bayern Monachium nie może zaliczyć początku tego sezonu do udanych. Wprawdzie w Lidze Mistrzów ekipa z Bawarii odniosła komplet zwycięstw, ale dobra forma z europejskich rozgrywek nie przykłada się na ligowe podwórko. Mistrzowie Niemiec zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli tracąc do liderującego RBP Lipsk sześć punktów. Sobotni mecz z Werderem Brema tchnął jednak dużo nadziei w serca kibiców, chociaż początek nie wskazywał na taki obrót spraw.

Dogadują się jak ich ojcowie

Goście objęli prowadzenie w 24. minucie po bramce Milota Rashicy, co podziałało mobilizująco na podopiecznych Hansa-Dietera Flicka. Jeszcze przed przerwą Philippe Coutinho i  strzelili po jednej bramce, dzięki czemu Bayern schodził do szatni prowadząc. Po przerwie Brazylijczyk dołożył dwa trafienia a Lewandowski jeszcze raz wpisał się na listę strzelców. Obaj panowie zdobyli więc w sumie pięć bramek, a Bayern ostatecznie wygrał 6:1, ponieważ gola dołożył Thomas Muller. Po meczu jednak najwięcej mówiło się o Lewandowskim i Coutinho.

Media obiegło wspólne zdjęcie Brazylijczyka i Polaka, a Lewandowski zestawił je z fotografią przedstawiającą córki piłkarzy. Klara ubrana w koszulkę z nazwiskiem ojca obejmuje na niej trzyletnią Marię, czyli córkę gracza wypożyczonego z FC Barcelony. Fotografia zwróciła uwagę nie tylko internautów, którzy zostawili pod postem ponad 800 tys. reakcji, ale również niemieckich mediów. „Ta dwójka dogaduje się równie dobrze jak ich tatusiowie na boisku” – skomentował „Bild”.