Podczas meczu uderzył kolegę z drużyny. Jest nagranie

Podczas meczu uderzył kolegę z drużyny. Jest nagranie

Marcao w meczu z Giresunsporem
Galatasaray Stambuł zaczął sezon od wygranej z Giresunsporem. Po meczu więcej niż wywalczonych trzech punktach mówi się o incydencie z udziałem Marcao. Brazylijczyk w pewnym momencie podbiegł do kolegi i go uderzył, za co otrzymał czerwoną kartkę.

Galatasaray Stambuł 16 sierpnia grał na wyjeździe z Giresunsporem w pierwszej kolejce ligi tureckiej. Prowadzenie drużynie Faitha Terima w 31. minucie dał Mbaye Diagne, a w doliczonym czasie pierwszej połowy wynik na 2:0 ustalił Alexandru Cicaldau.

Czerwona kartka za uderzenie kolegi

Po meczu media zainteresowały się nie tyle wygraną Galatasaray, a wydarzeniami z 63. minuty. Wtedy to Marcao podbiegł do Kerema Akturkoglu i najpierw go odepchnął, a później dwukrotnie uderzył. Zawodników rozdzielili koledzy z drużyny, a sędzia po weryfikacji VAR pokazał brazylijskiemu obrońcy czerwoną kartkę.

„AS” podaje, że Marcao musi liczyć się z wykluczeniem na kilka spotkań, o czym zdecyduje turecka federacja piłkarska. Wewnętrzne dochodzenie przeprowadzi również klub ze Stambułu, który prawdopodobnie także nałoży karę na swojego zawodnika. W tym przypadku może wchodzić w grę grzywna.

Galatasaray po pierwszej kolejce sezonu zajmuje czwarte miejsce. Klub wyprzedzają Besiktas, Altay i Trabzonspor, które także wygrały swoje spotkania, ale w lepszym stosunku bramkowym.