T-ME: Legia przegrała z Pogonią. Bójka na boisku

T-ME: Legia przegrała z Pogonią. Bójka na boisku

Bójka pod koniec meczu (fot. PIOTR KUCZA / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Legia Warszawa nie wykorzystała okazji do zwiększenia przewagi nad ligowymi rywalami i w meczu 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy przegrała z Pogonią Szczecin 1:2. W końcówce meczu doszło na boisku do bójki, a czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Jodłowiec.
Obie bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie - najpierw w 14. minucie po dośrodkowaniu ze skrzydła strzałem głową pokonał Kuciaka Murawski. W 38. minucie było 2:0. Astiz źle przyjął piłkę i źle odegrał do Kuciaka, futbolówkę przejął Frączczak i trafił do bramki.

W drugiej połowie Legia naciskała coraz mocniej. Saganowski, który pojawił się na boisku po zmianie stron, miał dwie dogodne sytuacje, ale obie zmarnował. W 72. minucie Legioniści w końcu zdobyli gola kontaktowego po strzale Rzeźniczaka.

Do końca meczu gospodarze już tylko bronili się. Mecz zakończył się przepychanką, po której z boiska wyleciał Jodłowiec.