Milowy krok w stronę mistrzostwa Polski. Legia Warszawa wygrała z Pogonią Szczecin 4:2

Milowy krok w stronę mistrzostwa Polski. Legia Warszawa wygrała z Pogonią Szczecin 4:2

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin Źródło:Newspix.pl / Piotr Kucza/fotopyk
W meczu na szczycie Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała u siebie z Pogonią Szczecin 4:2.

Legioniści doskonale rozpoczęli to spotkanie i już po 30 minutach prowadzili 4:0. Josip Juranović asystował przy golach Filipa Mladenovicia i Tomasa Pekharta. Czeski napastnik zdobył również bramkę z rzutu karnego. Następnie Andre Martins dośrodkował piłkę w pole karne, a Mateusz Wieteska skierował ją głową do bramki. Pogoń odpowiedziała trafieniem Adama Frączczaka pod koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka, gdy Kamil Drygas wykorzystał rzut karny.

Legia Warszawa powiększyła swoją przewagę nad Pogonią Szczecin do 10 punktów. Tomas Pekhart zdobył 21 bramek w tym sezonie Ekstraklasy i jest wyraźnym liderem klasyfikacji strzelców.

Źródło: X-news