PNA: Togo wygrywa mecz o wszystko, WKS rozbija Tunezję

PNA: Togo wygrywa mecz o wszystko, WKS rozbija Tunezję

PNA: Togo wygrywa mecz o wszystko, WKS rozbija Tunezję (fot. sxc.hu)Źródło:FreeImages.com
W meczu drugiej kolejki grupy D Wybrzeże Kości Słoniowej pokonało Tunezję 3:0. Swoje spotkanie wygrało również Togo, które pokonało Algierę 2:0. Zwycięstwo pozwoliło zachować reprezentacji Togo szanse na awans.
Wybrzeże Kości Słoniowej prowadzenie w swoim spotkaniu objęło w 21. minucie po golu Gervinio. Wydawało się, że taki wynik utrzyma się do końcowego gwizdka, ale pod sam koniec meczu Iworyjczycy zdobyli jeszcze 2 bramki - w 87. minucie Yaya Toure i w 90. minucie Ya Konan.

Ważne spotkanie wygrało Togo, które pokonało Algierię 2:0. Oba zespoły przed meczem nie miały w grupie D ani jednego punktu. Wynik meczu otworzył dla Togo w 31. minucie Adebayor, a ustalił go w 90. minucie Wome. Wygrana pozwoliła Togo zachować szanse na awans.