T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń wciąż bez wygranej na wiosnę

T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń wciąż bez wygranej na wiosnę

T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń wciąż bez wygranej na wiosnę (fot. sxc.hu)Źródło:FreeImages.com
Pogoń Szczecin zremisowała 1:1 z Widzewem Łódź meczu 22 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Portowcy przełamali serię czterech porażek, ale wciąż są bez wygranej na wiosnę.
Pogoń od początku spotkania odważnie ruszyła do ataku. Choć Widzew dał się zepchnąć do obrony, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po przerwie wynik meczu otworzyli gospodarze. Adam Frączczak został sfaulowany w polu karnym Widzewa przez Denisa Kramara, a rzut karny na bramkę w 56. minucie zamienił Edi Andradina. Jeden punkt ze Szczecina gościom pozwolił wywieźć Mariusz Stępiński. Młody Widzewiak wykorzystał w 77. minucie dośrodkowanie w pole karne Kramara, który w ten sposób zrehabilitował się za spowodowanie rzutu karnego.

Portowcy przełamali serię czterech porażek z rzędu, ale mimo wszystko zmarnowali okazję na pierwszą wygraną na wiosnę.