Szczęsny krytykowany przez zagraniczne media

Wojciech Szczęsny (fot. PICS UNITED/FOTOSPORTS INTERNATIONAL / Newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Wojciech Szczęsny nie zaliczy niedzielnego meczu z Chelsea do udanych. Bramkarz reprezentacji Polski zaliczył kilka błędów, co znalazło odbicie w pomeczowych notach - podaje Wirtualna Polska.
Kanonierzy przegrali na wyjeździe 1:2 z Chelsea Londyn. Wojciech Szczęsny w pierwszej połowie spowodował rzut karny, za który otrzymał żółtą kartkę, a na bramkę zamienił go Frank Lampard. W drugiej połowie reprezentant Polski również nie błyszczał - był niepewny, a jeden z jego błędów mógł zakończyć się bramką.

Serwis goal.com wystawił Polakowi notę 2 (w skali 1-5). Redaktorzy serwisu zwrócili uwagę na jego faul na Ramiresie, który spowodował jedenastkę, oraz złe ustawienie przy golu Maty. Portal twierdzi, że Szczęsny jest daleko od formy z zeszłego sezonu.

Za spowodowanie rzutu karnego Polaka skrytykował również serwis SkySports. Szczęsny otrzymał notę w nim 6 (w skali 1-10).