Drużyna polskiego siatkarza miażdży konkurencję. Kolejne zwycięstwo z rzędu bez straty seta

Drużyna polskiego siatkarza miażdży konkurencję. Kolejne zwycięstwo z rzędu bez straty seta

Bartosz Bednorz
Bartosz Bednorz Źródło: Newspix.pl / 400mm.pl
Wspaniałą formą błyszczy Zenit Kazań Bartosza Bednorza. Ekipa reprezentanta Polski jest niepokonana od 19 spotkań, a to nie jedyna statystyka, która robi wrażenie.

Zenit Kazań wygrał w niedzielę z Krasnojarskiem 3:0. Drużyna Bartosza Bednorza pokonała swoich przeciwników w zaledwie 61 minut. Zenit jest niesamowicie rozpędzoną drużyną, ponieważ po 14 kolejkach siedzi na szczycie tabeli z 40 punktami i przewagą czterech oczek nad drugim Nowosybirskiem. Oprócz wspaniałej formy siatkarze z Kazania mogą pochwalić się niesamowitą serią meczów.

19 zwycięstw z rzędu drużyny Bednorza

Zenit Kazań wygrał już 19 spotkań z rzędu. Sama ta informacja może robić wrażenie. Warto dodać do tego jeszcze informację, że zwycięstwo z Krasnojarskiem było 15. z rzędu bez straty seta. Reprezentant Polski występował w tym meczu od samego początku i grał w dwóch setach, w których zdobył trzy oczka atakiem, co dało mu 75 proc. skuteczności.

Dobra dyspozycja klubu na pewno pomoże Polakowi w utrzymaniu lepszej formy indywidualnej. Ta mu się przyda, ponieważ niedawno nowym selekcjonerem Biało-Czerwonych został Nikola Grbić i warto dobrze się prezentować, by zostać przez szkoleniowca zauważonym i docenionym. Wybór trenera naszej kadry komentował już między innymi Piotr Nowakowski. – Nikola Grbić był bardzo dobrym zawodnikiem, jest już też w miarę doświadczonym trenerem. Mam nadzieję, że będzie się nam wszystkim dobrze współpracowało – powiedział siatkarz w rozmowie z Interią.