Wimbledon. Wiadomo, o której Hurkacz dokończy swój mecz przeciwko Miedwiediewowi

Wimbledon. Wiadomo, o której Hurkacz dokończy swój mecz przeciwko Miedwiediewowi

Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz Źródło:Newspix.pl / AFLO
W poniedziałek 5 lipca Hubert Hurkacz rozpoczął zmagania w czwartej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu. Na przeszkodzie stanął mu deszcz. Organizatorzy przenieśli spotkanie na następny dzień.

Hubert Hurkacz w czwartej rundzie Wimbledonu trafił na drugą rakietę ATP Daniła Miedwiediewa. Polak jak najbardziej nie jest faworytem spotkania, ale do tej pory dzielnie stawiał opór świetnemu Rosjaninowi.

Trzy i pół seta walki

Pierwsza partia pewnie padła łupem Miedwiediewa. Polak został przełamany już przy swojej drugiej zagrywce, a potem jeszcze drugi raz i Rosjanin zakończył premierową część spotkania 6:2. W drugim secie nasz tenisista nie dał się przełamać ani razu, ale sam też nie zdołał dokonać tego czynu. Świetnie jednak zachował się w tie-breaku i partię numer dwa zapisał na swoje konto z wynikiem 7:6 (7:2). Trzecia część to zwycięstwo Miedwiediewa 6:3.

W ostatnim do tej pory rozegranym secie Hurkacz wygrywa w tym momencie 4:3, a Rosjanin jest na zagrywce. To w tej partii nasz tenisista był najbliżej wygrania serwisu przeciwnika, a gra Polaka wydawała się poprawiać z minuty na minutę. Niestety w tamtym momencie zaczął padać deszcz, a organizatorzy, zamiast przenieść grę na kryty kort, postanowili przełożyć rozgrywki na następny dzień.

Kiedy kontynuacja meczu?

Hubert Hurkacz dokończy swoje zmagania z Daniłem Miedwiediewem we wtorek 6 lipca o godzinie 14:30. Mecz Polaka zainauguruje kolejny dzień zmagań na kortach Wimbledonu. Spotkanie można będzie oglądać na kanale Polsat Sport.