Legia wygrała ostatni sparing. Dwaliszwili znowu strzela

Wladimer Dwaliszwili (fot. JACEK PRONDZYNSKI / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Legia Warszawa pokonała 2:1 Motor Lublin. Bramki dla mistrzów jesieni zdobyli Wladimer Dwaliszwili oraz Marek Saganowski. To ostatnia próba "Wojskowych" przed startem rundy wiosennej.
Pierwszą bramkę w meczu nieoczekiwanie zdobyli lublinianie. W 27. minucie po błędzie Tomasza Brzyskiego oko w oko z Wojciechem Skabą stanął Igor Mihalewski. Zawodnik Motoru minął bramkarza Legii i umieścił piłkę w siatce. Legioniści odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. W 43. minucie Dwaliszwili dobrze ustawił się w polu karnym i wykorzystał dośrodkowanie Tomasza Brzyskiego z rzutu rożnego.

Jedyną bramkę w drugiej odsłonie gry zdobył w 81. minucie Marek Saganowski. Napastnik przyjął piłkę w szesnastce i precyzyjnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza rywali.

Następne spotkanie Legia rozegra w lidze z Koroną Kielce.