Napoli zmierzy się z Barceloną. W tym rewanżu jeszcze wszystko może się zdarzyć

Napoli zmierzy się z Barceloną. W tym rewanżu jeszcze wszystko może się zdarzyć

Piłkarze Barcelony i Napoli
Piłkarze Barcelony i Napoli Źródło:Newspix.pl / AFLO
FC Barcelona po wywalczonym remisie na własnym stadionie zmierzy się na wyjeździe z Napoli. Drużyny powalczą ze sobą o awans do 1/8 finału Ligi Europy. Podpowiadamy, gdzie i kiedy oglądać to i inne wieczorne spotkania Ligi Europy.

Barcelona z pewnością wolałaby w inny sposób spędzać czwartkowy wieczór, niż bijąc się z Napoli o 1/8 finału Ligi Europy. Realia są jednak takie, że podopieczni Xaviego zajęli w Lidze Mistrzów trzecie miejsce w grupie i sami siebie skazali na brak wolnego w czwartki. Napoli natomiast występuje w Lidze Europy od fazy grupowej, w której rzutem na taśmę awansowało do fazy pucharowej.

Napoli – Barcelona. Pierwsze spotkanie 1/16 finału LM

Pierwsze spotkanie Ligi Europy między Napoli i Barceloną wyśmienicie zaczęło się dla włoskiej drużyny, która już w 29. minucie wyszła na prowadzenie. Autorem trafienia był Piotr Zieliński. Na nieszczęście ekipy z Italii sędzia podyktował w 59. minucie rzut karny, który został bez skrupułów wykorzystany przez nowy nabytek Blaugrany – Ferrana Torresa. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, co oznacza, że w rewanżu jeszcze wszystko może się wydarzyć.

Gdzie i kiedy oglądać spotkanie Barcelony z Napoli?

Mecz Napoli – Barcelona rozpocznie się 24 lutego w piątek o godzinie 21. Spotkanie będzie można oglądać na platformie Viaplay. Arbitrem widowiska będzie Rosjanin Siergiej Karasiow.