Belgijski gwiazdor był w świetnym humorze. Z uśmiechem skomentował postawę Polaków

Belgijski gwiazdor był w świetnym humorze. Z uśmiechem skomentował postawę Polaków

Piłkarze reprezentacji Polski i Belgii, Eden Hazard drugi od lewej
Piłkarze reprezentacji Polski i Belgii, Eden Hazard drugi od lewej Źródło:Newspix.pl / ZUMA
Reprezentacja Polski przegrała z Belgią w drugim spotkaniu Ligi Narodów aż 1:6. Wspaniałe zwycięstwo swojej drużyny skomentował po meczu Eden Hazard, który oczywiście był w bardzo dobrym humorze.

Reprezentacja Polski doczekała się pierwszej porażki pod skrzydłami . Spotkanie do połowy miało dobry przebieg, ponieważ zdołaliśmy nawet jako pierwsi zdobyć bramkę. Niestety jeszcze przed zejściem do szatni stan meczu został wyrównany przez Axela Wistela. Ogromne problemy Biało-Czerwonych zaczęły się w drugiej połowie. Po końcowym gwizdu okazało się, że w ostatnie pół godziny potyczki Belgowie zdołali naszej drużynie zaaplikować aż pięć trafień.

Eden Hazard był w wyśmienitym humorze. Skomentował postawę Polaków

Eden Hazard wystąpił w meczu z Polską od pierwszej minuty. Praktycznie na „dzień dobry” Belg zmarnował świetną okazję, praktycznie na pustą bramkę. Przed zejściem z boiska piłkarz Realu Madryt zdołał popisać się jeszcze asystą. Wchodzący za niego Leonardo Trossard dał świetną zmianę, ponieważ dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Po zakończonym meczu Hazard na konferencji prasowej skomentował postawę Biało-Czerwonych. – Może Polacy po strzelonym golu myśleli, że dalej będzie tylko łatwiej – mówił Belg. W każdym razie bardzo się cieszymy z wyniku. Będziemy mogli spać spokojnie. Czy to był odwet za poprzednie spotkanie z Holandią? Nie, mamy po prostu silną drużynę. Udowodniliśmy, że poprzedni mecz był tylko wypadkiem przy pracy – stwierdził piłkarz Realu Madryt. Hazard stwierdził również, że Polakom w starciu z Holandią