Wpadka komentatora Eurosportu. „Ch** kładą, Sabalenka przepier****”

Aryna Sabalenka
Aryna Sabalenka Źródło:Newspix.pl / ABACA
Mecze tenisowe często dostarczają wielu emocji, a komentatorzy reagują w żywiołowy sposób. Wypowiedź jednego z pracowników Eurosportu jest jednak na tyle skandaliczna, że jej fragment szybko zaczął krążyć w mediach społecznościowych. Karol Stopa myśląc, że ma wyłączony mikrofon, pozwolił sobie na pełne wulgaryzmów uwagi.

Aryna Sabalenka mierzyła się w drugiej rundzie turnieju singlowego z Donną Vekić. Rozstawiona z numerem 3 Białorusinka sensacyjnie przegrała z rywalką, a po meczu w polskich mediach społecznościowych zaczęło krążyć nagranie z pierwszego seta. Uchwycono na nim zachowanie komentatora Eurosportu, który przy stanie 5:4 dla Chorwatki pozwolił sobie na wulgarne uwagi.

Wpadka komentatora

Karol Stopa nie wiedząc, że jego mikrofon mimo przerwy w meczu jest włączony, zaczął dzielić się swoimi spostrzeżeniami z jednym z kolegów. – Jedyny mecz dzisiaj, w którym coś się dzieje. Wszystkie spotkania kur** zakończone 1:0. Oni po prostu ch** kładą – mówił. – W tych warunkach za moment Sabalenka przepier**** – dodawał.

Dalej komentator stwierdził, że Białorusinka popełniła dużo niewymuszonych błędów. – To zatrzymywanie się piłki jest po prostu dla niej kur** koszmarem – ocenił. – Pamiętasz, kiedyś zrobili turniej w Azji, wygrała tam Radwańska. Jeb*** tempo jej pasowało, te piłki stawały dęba – dodawał.

Po tym, jak tenisistki wróciły na kort, Stopa zorientował się, że mikrofon był cały czas włączony. – Przecież migało kurczę pieczone – przekonywał w rozmowie z kolegą sugerując, że ciągle był przekonany, że udało mu się wyłączyć sprzęt przed przerwą. Ostrzegamy, poniższe nagranie zawiera słowa powszechnie uznawane za wulgarne.