Szalona radość Anny Lewandowskiej. Tak zareagowała na bramkę Roberta Lewandowskiego

Szalona radość Anny Lewandowskiej. Tak zareagowała na bramkę Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Źródło:PAP/EPA / Javier Etxezarreta
FC Barcelona zwyciężyła z Realem Sociedad San Sebastian 4:1. Dwoma bramkami popisał się Robert Lewandowski. W mediach społecznościowych Anna Lewandowska opublikowała swoją reakcję na trafienie męża.

Po pierwszym dość przeciętnym meczu na boiskach La Liga Robert Lewandowski otworzył swój dorobek strzelecki. Długo więc nie trzeba było na to czekać. W drugiej kolejce hiszpańskiej ekstraklasy FC Barcelona mierzyła się na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian. Katalończycy byli oczywiście faworytami tego starcia, ale spodziewano się trudnej przeprawy i do pewnego momentu tak było.

Co za reakcja Anny Lewandowskiej na trafienie Roberta Lewandowskiego

Ostatecznie Duma Katalonii, po bardzo dobrej drugiej połowie, zwyciężyła z ekipą z Kraju Basków 4:1. Dwie bramki zostały zdobyte przez kapitana naszej reprezentacji. „Lewy” kapitalnie wprowadził się do tej rywalizacji, wpisując się na listę strzelców już w 1. minucie, dzięki czemu przeszedł do historii. Drugie trafienie zaliczył już po zmianie stron.

Tym razem na trybunach Estadio Anoeta zabrakło jego małżonki. Anna Lewandowska przebywa obecnie w Polsce na jednym z organizowaną przez nią obozów sportowych. Mimo że z pewnością ma na głowie mnóstwo obowiązków, nie zapomniała o meczu swojego męża. Po tym, jak Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców, postanowiła opublikować na Instagramie swoją reakcję.

Na krótkim filmie Anna Lewandowska uwieczniła zachowanie zarówno swoje, jak i pozostałych uczestniczek jej obozu. To była po prostu szalona radość. Po meczu „Lewy” w rozmowie z Eleven Sports wyjawił, komu zadedykował to trafienie.

34-latek kolejną okazję do zdobycia bramki w La Liga będzie miał już w 28 sierpnia. FC Barcelona podejmie wówczas Real Valladolid.