T-ME: Widzew znowu bez punktów, Ruch wygrywa w Łodzi

T-ME: Widzew znowu bez punktów, Ruch wygrywa w Łodzi

Kevin Lafrance zostaje wyrzucony z boiska (fot. MATEUSZ TRZUSKOWSKI/CYFRASPORT / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Ruch Chorzów pokonał 1:0 Widzew Łódź w wyjazdowym spotkaniu 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gospodarze z Łodzi nie byli w stanie odnieść zwycięstwa w już szóstym meczu z rzędu - podaje Sport.pl.
Mecz na stadionie przy alei Piłsudskiego nie zachwycił poziomem - spotkały się jedne z gorszych drużyn tego sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Jedyna bramka padła po przerwie - w 80. minucie meczu Lafrance nieprzepisowo zatrzymał w polu karnym Kwiatkowskiego i został wyrzucony z boiska. Rzut karny wykorzystał Starzyński, a gospodarze nie znaleźli sposobu na wyrównanie.

Widzew zanotował tym samym szósty mecz z rzędu bez wygranej. Trzy punkty pozwoliły się z kolei wybić chorzowianom. Ruch ma w tej chwili dziesięć punktów w T-Mobile Ekstraklasie i ucieka od dna tabeli.