Terminarz mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020

Najbliższe mecze

poniedziałek, 21 czerwca

Macedonia Północna Macedonia Północna
18:00
Holandia Holandia
Ukraina Ukraina
18:00
Austria Austria
Rosja Rosja
21:00
Dania Dania
Finlandia Finlandia
21:00
Belgia Belgia

wtorek, 22 czerwca

Czechy Czechy
21:00
Anglia Anglia
Chorwacja Chorwacja
21:00
Szkocja Szkocja

środa, 23 czerwca

Szwecja Szwecja
18:00
Polska Polska

piątek 11 czerwca

Turcja Turcja
0 – 3
Włochy Włochy
Relacja na żywo: Turcja - Włochy

sobota 12 czerwca

Walia Walia
1 – 1
Szwajcaria Szwajcaria
Dania Dania
0 – 1
Finlandia Finlandia
Belgia Belgia
3 – 0
Rosja Rosja
Relacja na żywo: Belgia - Rosja

niedziela 13 czerwca

Anglia Anglia
1 – 0
Chorwacja Chorwacja
Relacja na żywo: Anglia - Chorwacja
Austria Austria
3 – 1
Macedonia Północna Macedonia Północna
Holandia Holandia
3 – 2
Ukraina Ukraina

poniedziałek 14 czerwca

Szkocja Szkocja
0 – 2
Czechy Czechy
Polska Polska
1 – 2
Słowacja Słowacja
Relacja na żywo: Polska - Słowacja
Hiszpania Hiszpania
0 – 0
Szwecja Szwecja
Relacja na żywo: Hiszpania - Szwecja

wtorek 15 czerwca

Węgry Węgry
0 – 3
Portugalia Portugalia
Francja Francja
1 – 0
Niemcy Niemcy
Relacja na żywo: Francja - Niemcy

środa 16 czerwca

Finlandia Finlandia
0 – 1
Rosja Rosja
Relacja na żywo: Finlandia - Rosja
Turcja Turcja
0 – 2
Walia Walia
Włochy Włochy
3 – 0
Szwajcaria Szwajcaria

czwartek 17 czerwca

Ukraina Ukraina
2 – 1
Macedonia Północna Macedonia Północna
Relacja na żywo: Ukraina - Macedonia Północna
Dania Dania
1 – 2
Belgia Belgia
Holandia Holandia
2 – 0
Austria Austria

piątek 18 czerwca

Szwecja Szwecja
1 – 0
Słowacja Słowacja
Relacja na żywo: Szwecja - Słowacja
Chorwacja Chorwacja
1 – 1
Czechy Czechy
Anglia Anglia
0 – 0
Szkocja Szkocja

sobota 19 czerwca

Węgry Węgry
1 – 1
Francja Francja
Portugalia Portugalia
2 – 4
Niemcy Niemcy
Hiszpania Hiszpania
1 – 1
Polska Polska
Relacja na żywo: Hiszpania - Polska

niedziela 20 czerwca

Włochy Włochy
1 – 0
Walia Walia
Relacja na żywo: Włochy - Walia
Szwajcaria Szwajcaria
3 – 1
Turcja Turcja

poniedziałek 21 czerwca

Macedonia Północna Macedonia Północna
18:00
Holandia Holandia
Ukraina Ukraina
18:00
Austria Austria
Rosja Rosja
21:00
Dania Dania
Finlandia Finlandia
21:00
Belgia Belgia

wtorek 22 czerwca

Czechy Czechy
21:00
Anglia Anglia
Chorwacja Chorwacja
21:00
Szkocja Szkocja

środa 23 czerwca

Szwecja Szwecja
18:00
Polska Polska
Słowacja Słowacja
18:00
Hiszpania Hiszpania
Niemcy Niemcy
21:00
Węgry Węgry
Portugalia Portugalia
21:00
Francja Francja

1/8 finału

sobota 26 czerwca

...
18:00
...
...
21:00
...

niedziela 27 czerwca

...
18:00
...
...
21:00
...

poniedziałek 28 czerwca

...
18:00
...
...
21:00
...

wtorek 29 czerwca

...
18:00
...
...
21:00
...

Ćwierćfinały

piątek 2 lipca

...
18:00
...
...
21:00
...

sobota 3 lipca

...
18:00
...
...
21:00
...

Półfinały

wtorek 6 lipca

...
21:00
...

środa 7 lipca

...
21:00
...

Finał

niedziela 11 lipca

...
21:00
...

Czytaj także