LM: Bayer zdemolowany przez PSG. Dwa gole "Ibry"

Zlatan Ibrahimović (fot. ICON SPORT / NEWSPIX.PL)Źródło:Newspix.pl
Bayer Leverkusen przegrał na własnym stadionie 0:4 z Paris Saint-Germain w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów - podaje Sport.pl. Rewanż w Paryżu jest tylko formalnością.
Goście otworzyli wynik meczu już w 3. minucie spotkania. Matuidi dostał prostopadłe podanie w pole karne od Verattiego i pokonał Leno.

Kolejne dwie bramki zdobył Ibrahimović - Szwed wpisał się na listę strzelców w ciągu zaledwie trzech minut. Najpierw w 39. minucie wykorzystał rzut karny po faulu Spahicia, a po chwili uderzył z 18 metrów w samo okienko.

Wynik meczu w 88. minucie ustalił Cabaye, który po świetnej akcji dostawił nogę do wyłożonej piłki przez Lucasa. Futbolówka wpadła efektownie do bramki pod poprzeczką.

Rewanż odbędzie się za trzy tygodnie i jest tylko formalnością. Paryżanie mogą już się szykować na ćwierćfinał Ligi Mistrzów.