Niesamowita radość islandzkiego komentatora. Oszalał ze szczęścia

Niesamowita radość islandzkiego komentatora. Oszalał ze szczęścia

Aron Gunnarsson, Islandia
Aron Gunnarsson, Islandia Źródło:Newspix.pl / Nolwenn Le Gouic
Bramką w ostatnich sekundach meczu z Austrią Islandia przypieczętowała awans do 1/8 finału Euro 2016 z drugiego miejsca w grupie. Reakcja jednego z islandzkich komentatorów była bezbłędna.

Po meczu Islandia - Austria w sieci pojawiło się nagranie, które przedstawia bramkową akcję reprezentacji Islandii. Słychać też, jak zareagował na gola islandzki komentator. Trzeba przyznać, że dał z siebie wszystko.

W meczu Islandia - Austria emocje towarzyszyły nam do samego końca. Islandia objęła prowadzenie w 18. minucie. Bramkę zdobył Jon Davi Bodvarsson. Austriacy zdołali doprowadzić do remisu w 60. minucie. Alessandro Schoepf popisał się efektownym rajdem z piłką i trafił do siatki. Wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 1:1, ale w ostatnich sekundach Islandczycy przeprowadzili skuteczną kontrę, którą wykończył Arnor Ingvi Traustason. Ostatecznie Islandia wygrała 2:1.