Łzy wzruszenia i prezent od kolegów. Kulisy pożegnania Fabiańskiego z kadrą

Łzy wzruszenia i prezent od kolegów. Kulisy pożegnania Fabiańskiego z kadrą

Łukasz Fabiański
Łukasz Fabiański Źródło:Newspix.pl / Rafał Oleksiewicz/ PressFocus
Łukasz Fabiański zakończył reprezentacyjną karierę, po raz ostatni wybiegając na boisko w meczu z San Marino. W sieci pojawiły się już kulisy pożegnania doświadczonego bramkarza, który sam nie krył wzruszenia żegnając się z kadrą.

Łukasz Fabiański w meczu z San Marino po raz 57. wystąpił w reprezentacji Polski. Bramkarz West Ham United boisko opuścił w 57. minucie, a kibice zgromadzeni na PGE Narodowym żegnali go owacją na stojąco. Hołd piłkarzowi oddali także koledzy z drużyny i rywale, którzy utworzyli szpaler. Zdjęcia z tego momentu obiegły media, a za sprawą trwającego nieco ponad 20 minut filmu zamieszczonego na kanale Łączy nas piłka poznaliśmy kulisy pożegnania Fabiańskiego.

Bliscy wspierali Fabiańskiego

Nagranie ukazuje również przygotowania do meczu z San Marino, który Biało-Czerwoni wygrali 5:0. Najwięcej uwagi poświęcono jednak zawodnikowi West Ham United. „To trzeba obejrzeć. Po prostu trzeba. Obejrzeć i dać upust swoim emocjom, bo uwierzcie – kto kilka razy nie wzruszy się na tym materiale, ma chyba serce z kamienia” – czytamy w zapowiedzi filmu.

Materiał ukazuje m.in. rozmowę Fabiańskiego z Robertem Lewandowskim, prezent przygotowany przez zawodników dla bramkarza oraz wizytę bliskich zawodnika w szatni jeszcze przed rozpoczęciem meczu z San Marino. Do szatni przyszli także Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek, którzy w przeszłości również grali dla reprezentacji.

„Łukasz Fabiański w wyjątkowych okolicznościach pożegnał się z . I zrobił to w stu procentach w swoim stylu – z wielką klasą, szczerymi emocjami, w otoczeniu najbliższych osób, które zawsze były dla niego niezwykle ważne” – podkreślono w zapowiedzi materiału, który można obejrzeć poniżej.