PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel. Transmisja TV i stream online meczu półfinałowego

PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel. Transmisja TV i stream online meczu półfinałowego

Mecz PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem
Mecz PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem Źródło:Newspix.pl / Anna Klepaczko/ FOTOPYK
Jastrzębski Węgiel w pierwszym meczu półfinałowym pewnie pokonał PGE Skrę Bełchatów i jest o krok od finału PlusLigi. Mistrzowie Polski już dzisiaj staną przed szansą przypieczętowania awansu, który wywalczą w przypadku kolejnej wygranej. Podpowiadamy, gdzie można śledzić transmisję TV i online z tego starcia.

Jastrzębski Węgiel wprawdzie w Lidze Mistrzów musiał uznać wyższość ZAKSY Kędzierzyn-Koźle odpadając z rozgrywek w półfinale, ale na krajowym podwórku udowadnia, że jest poważnym kandydatem do obrony tytułu mistrzowskiego. Najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w pierwszym półfinałowym meczu PlusLigi poradziła sobie z PGE Skrą Bełchatów, wygrywając na własnym parkiecie 3:0.

PGE Skra Bełchatów czy Jastrzębski Węgiel?

Ekipa z Bełchatowa wprawdzie wysoko przegrała pierwszą partię (14:25), ale już w dwóch kolejnych, granych na przewagi setach potwierdziła, że nie należy przedwcześnie spisywać jej na straty. Podopieczni Slobodana Kovaca muszą jednak dziś spisać się o wiele lepiej niż w pierwszym starciu, by przedłużyć szanse na awans do finału. Jeśli Skra wygra, konieczne będzie rozegranie trzeciego spotkania.

Faworytem meczu rewanżowego będą jednak obrońcy tytułu, którzy w tym sezonie już trzykrotnie ograli Skrę. Jastrzębski Węgiel wygrał nie tylko pierwszy mecz półfinałowy, ale także oba spotkania w fazie zasadniczej. Mistrzowie Polski najpierw w październiku ograli rywala w czterech setach (3:1), a następnie w styczniu byli górą w pięciosetowym boju (3:2).

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel. Transmisja TV i stream online

Mecz PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem rozpocznie się we wtorek 26 kwietnia o godz. 20:30. Spotkanie półfinałowe będzie można śledzić w Polsacie Sport oraz na Polsat Box Go.