LE: Krychowiak wygrał, Glik zremisował, Teodorczyk nie grał

LE: Krychowiak wygrał, Glik zremisował, Teodorczyk nie grał

LE: Krychowiak wygrał, Glik zremiował, Teodorczyk nie grał (fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Zakończyły się pierwsze mecze 1/16 finału Ligi Europy. Z różnym szczęściem radziły sobie dzisiaj drużyny reprezentantów Polski. Swój mecz wygrała Sevilla z Grzegorzem Krychowiakiem. Torino Kamila Glika zremisowało, a Łukasz Teodorczyk nie wystąpił w przegranym spotkaniu Dynama Kijów.
Zespół z Andaluzji pokonał 1:0 Borussię Moenchengladbach. Gola strzelił Iborra w 70. minucie, a Krychowiak rozegrał całe spotkanie. Gorzej poradziło sobie Torino, które zremisowało 2:2 z Athletikiem Bilbao. Gole dla Włochów strzelił Lopez, a dla Basków Williams oraz Gurpegi. Glik rozegrał 90 minut.

Swój mecz przegrało 1:2 Dynamo Kijów Łukasza Teodorczyka, który zresztą nawet nie pojawił się na boisku. Wynik meczu otworzył dla Ukraińców Veloso, ale w drugiej połowie strzelali Beauvue i Diallo.