Drużyny ze środka tabeli powalczą o punkty. Stal postawi się Jagiellonii?

Drużyny ze środka tabeli powalczą o punkty. Stal postawi się Jagiellonii?

Piłkarze Jagiellonii Białystok
Piłkarze Jagiellonii Białystok Źródło:Newspix.pl / Paweł Jaskółka/ PressFocus
Po obiecującym początku sezonu Jagiellonia Białystok przegrała dwa spotkania z rzędu, przez co oddaliła się od czołówki stawki. W siódmej kolejce Ekstraklasy podopieczni Ireneusza Mamrota zagrają ze Stalą Mielec, która również usytuowała się w połowie tabeli.

Jagiellonia Białystok sezon rozpoczęła od remisu z Lechią Gdańsk. Później drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota pokonała Raków Częstochowa i Termalikę Nieciecza, dzięki czemu zbliżyła się do czołówki stawki Ekstraklasy. Porażki z Górnikiem Zabrze i Cracovią sprawiły jednak, że ekipa z Podlasia spadła na ósmą lokatę i musi zacząć regularnie wygrywać, jeśli znowu chce zameldować się w okolicach pierwszej trójki.

Okazja na wywalczenie trzech punktów nadejdzie już w spotkaniu ze Stalą Mielec w ramach siódmej kolejki Ekstraklasy. Rywal Jagiellonii przed startem bieżącej rundy zajmował 11. miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie. Piłkarze z Mielca jak do tej pory przegrali trzy spotkania. Przed przerwą reprezentacyjną wygrali jednak z Górnikiem Łęczna, a mecz w Białymstoku pokaże, czy była to zapowiedź zwyżki dyspozycji czy może odstępstwo od smutnej dla kibiców Stali normy.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec. O której mecz?

Mecz Jagiellonia Białystok – Stal Mielec zostanie rozegrany w sobotę 11 września. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30, a spotkanie będzie transmitowała stacja Canal+ Sport. Starcie można obejrzeć również w internetowym serwisie canalplus.com.

Michniewicz o nowych zawodnikach i przyszłości Legii. „Budujemy swoją pozycję w Europie”