LM: Barcelona znowu nie wywozi wygranej z San Siro, Chelsea gromi

LM: Barcelona znowu nie wywozi wygranej z San Siro, Chelsea gromi

Lionel Messi (fot. Marcio Machado / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Zakończyły się wtorkowe spotkania trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. FC Barcelona po raz kolejny nie zdołała pokonać AC Milanu na wyjeździe i zremisowała 1:1. O wiele lepiej poszło Chelsea w Gelsenkirchen, gdzie "The Blues" pokonali Schalke 04 3:0.
FC Barcelona zagrała z AC Milanem w Champions League po raz siódmy od 2011 roku. Tak jak przed rokiem, Katalończycy mieli na San Siro mnóstwo problemów, choć tym razem wywieźli jeden punkt z Mediolanu. Rossoneri zaskakująco objęli prowadzenie już w 9. minucie spotkania po golu Robinho. Goście odpowiedzieli tylko golem niezawodnego Messiego z 24. minuty. Do końca meczu, pomimo nieustannego naporu Dumy Katalonii, wynik nie uległ już zmianie.

Dużo łatwiej poszło Chelsea, która na wyjeździ rozbiła Schalke 04. Drużyna Jose Mourinho wygrała 3:0, dwie bramki dla "The Blues" zdobył Torres, a jedną Hazard.